Khoom noj khoom haus Carts Rau Seniors
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Lub laub khoom noj rau cov neeg laus yog ua los ntawm cov khoom siv aero aluminium, yog li nws muaj zog heev thiab hnav. Qhov txuas txuas ntawm lub ntsiab ncej yog siv los ua tus kov, ua kom yooj yim rau thawb thiab rub.
Nrog lub ntim ntawm 35L, nws muab qhov chaw tsim nyog rau nqa cov khoom sib txawv. Lub log tsim ua kom yooj yim dua thiab txuag zog thaum tsiv thiab thauj.
Nws tsuas yog siv sijhawm ib pliag los quav thiab qhib, yooj yim rau kev khiav lag luam. Lub laub no tuaj yeem siv rau kev yuav khoom, ntxhua khaub ncaws, mus pw hav zoov, thiab lwm yam.
Product details
| Lub npe | tsheb thauj khoom rau cov laus |
| Qauv nab npawb | xwm 8129 |
| Muaj peev xwm | 35L |
| Load peev | 50 KG |
| Qhov loj ntawm pob tawb | 30 * 40 * 31cm |
| Qhib loj | 34 * 59 * 44cm |
| Packing loj | 92 * 39 * 60cm, 7pcs hauv ib lub thawv |
| Thawv | 900pcs hauv 20GP, 2400pcs hauv 40HQ |
| Khoom siv | Aluminium alloy |
| Lub log | 90mm, PP / PVC |




Cov yam ntxwv ntawm lub laub khoom noj rau cov neeg laus
1.Aluminium alloy khoom, ua rau lub laub ultra-lub teeb, yooj yim rau nqa.
2.35L muaj peev xwm, tuaj yeem tso rau hauv ntau yam khoom, txaus siab rau koj cov kev xav tau txhua hnub.
3.Stair nce toj lub log, ua kom tsis muaj zog thaum nce toj, tshwj xeeb tshaj yog rau cov neeg laus, menyuam yaus, niam tsev, thiab lwm yam.
4.Ob zaug qhib thiab quav lub laub, yooj yim rau khaws cia ntawm koj lub tsheb lossis txhua lub ces kaum hauv tsev.
Hais txog peb lub Hoobkas
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yog ib pab pawg neeg niaj hnub ua lag luam suav nrog Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. thiab Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., uas muaj kev tshawb fawb thiab kev tsim kho, kev tsim khoom ywj pheej thiab pab pawg muag khoom ywj pheej.
Peb Cov Khoom
Supermarket khw trolley, khw pob tawb, foldable trolley, logistics khoom, casters thiab log
Khoom siv
Nws pib, Motorcycle Parts& Accessories, Hnab, Cases& Cov thawv, Rooj tog, Cov Khoom Siv Khoom Siv& Cheebtsam, Manufacturing& Ua Machinery, Cov cuab yeej& Hardware, khoom lag luam.
Peb Daim Ntawv Pov Thawj
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Kev Lag Luam Ntau Lawm
North America, South America, Europe, Southeast Asia / Mideast, Africa, East Asia (Nyiv / South Kauslim), Australia, domestic

Cim npe nrov: khoom noj khoom haus laub rau cov neeg laus, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, pheej yig, nqe, kev muag khoom
Xa kev nug












