Collapsible Khw Muag Khoom
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Collapsible lub tawb nqa khoom
Cov tsheb thauj khoom collapsible s tam sim no yog thawj qhov kev xaiv rau cov khoom tiv thaiv ib puag ncig hauv tsev. Nws zoo li maj mam hloov cov hnab yas pov tseg, thiab muaj qhov zoo ntawm kev lom zem, kev ua tau zoo, thiab kev tiv thaiv ib puag ncig. Aluminium alloy yog cov khoom siv ultra-lub teeb, yooj yim nqa. Lub tawb nqa khoom yas zoo nkauj zoo nkauj. Lub laub hlau folding yog yooj yim thiab ruaj khov.
Lub tawb nqa khoom siv hlau no tsim los ntawm Jiaxing Xingjie Machinery tau dhau los ua qhov muag kub.
Khoom Paub meej
| Lub npe | collapsible lub tawb nqa khoom |
| Qauv | xwm 8067 |
| Muaj peev xwm | 42L |
| Load peev | 70 KG |
| Qhov hnyav ntawm lub laub | 3 KG |
| Basket loj | 30 * 30 * 45cm |
| Qhib loj | 89 * 45 * 39cm |
| Packing loj | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / thawv; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090 pcs |
| Khoom siv | Hlau raj nrog xim txheej |
| Lub log | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |




Nta ntawm collapsible khw lub tawb nqa khoom
1. Muaj peev xwm tsim nyog: Nrog rau qhov ntim ntawm 42L, lub tawb nqa khoom uas tuaj yeem nqa tau ntau yam khoom, yog ib qho kev pab loj ntawm peb lub neej txhua hnub.
2. High quality: Stainless hlau ncej qauv muaj zog thiab durability.
3. Swivel log: Nrog kev tsim ntawm plaub lub log nrog qag, lub folding trolley tuaj yeem hla ntau qhov chaw yooj yim thiab du.
4. Mos ua npuas ncauj ntawm tus kov, tuaj yeem tiv thaiv peb txhais tes thaum siv lub laub.
5. Kev yooj yim: Lub folding tsim yog yooj yim nqa los yog khaws cia. Nws' yooj yim rau khaws cia.
6. Multifunctional: Nws yog qhov tsim nyog rau kev lag luam khoom noj txhua hnub, khw, khaub ncaws, nqa txhua hnub, lossis mus pw hav zoov.
Hais txog peb lub Hoobkas
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab niaj hnub no suav nrog Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. thiab Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., uas muaj kev tshawb fawb ywj pheej thiab kev txhim kho, ywj siab ntau lawm thiab pab pawg muag khoom ywj pheej.
Tam sim no, lub tuam txhab' qhov kev lag luam loj hlob ib hnub dhau ib hnub, thiab nws cov neeg siv khoom thoob plaws ntiaj teb.

Cim npe nrov: collapsible khw lub laub, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, pheej yig, nqe, kev muag khoom
Tom ntej
Hlau Khw Muag KhoomXa kev nug











