Foldable Khw Muag Khoom Nrog Log
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Foldable khw lub laub nrog lub log
Puas yog koj nkees ntawm lub nra nrog ntau lub hnab hauv koj txhais tes thiab caj npab thaum mus yuav khoom lossis mus ncig? Puas yog koj nkees ntawm kev nce ntaiv thaum nqa lub hnab hauv tes thaum rov qab los ntawm khw muag khoom noj khoom haus? Lub foldable khw lub laub nrog lub log tsim los ntawm Jiaxing Xingjie Machinery tuaj yeem ua qhov sib txawv loj hauv koj lub neej!
Qhov no foldable khw cartis ua los ntawm PP yas, ruaj heev thiab hnav. Volume yog 52L, nws yog zoo meej rau peb niaj hnub siv. Nws' yooj yim rau quav thiab qhib, tsuas yog siv 5 vib nas this, txuag sijhawm thiab chaw. Nrog ob lub log thoob ntiaj teb nyob rau pem hauv ntej, thiab stair nce lub log nyob tom qab, nws' yooj yim rau kev txav thiab thauj, kev txuag nyiaj thaum nce ntaiv. Lub laub no muaj ntau txoj haujlwm, tuaj yeem siv ua khoom siv trolley, lub thawv cia, lub rooj zaum, thiab lwm yam.
Product details
| Lub npe | foldable khw lub laub nrog lub log |
| Qauv nab npawb | XJG8122-1 |
| Muaj peev xwm | 52L |
| Load peev | 50 KG |
| Qhov hnyav | 5, 66 KG |
| Basket loj | L41 * W 35 * H 36.5 cm |
| Qhib loj | L47 * W 41 * H 41.5 cm |
| Ntim qhov loj | L42 * W42 * H12 cm, 1 PC / thawv. 1200 PCS hauv 20GP, 2950 PCS hauv 40HQ |
| Khoom siv pob tawb | PP yas |
| Khoom siv ntawm tus pas nrig | hlau |
| Lub log | stair nce toj log, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Logo | Txais customized logo |



Nta ntawm foldable khw lub laub nrog lub log
Cov ntaub ntawv zoo-Lub tawb nqa khoom foldable yog ua los ntawm cov khoom zoo, ruaj khov thiab ib puag ncig tus phooj ywg polypropylene plhaub, nruab nrog cov hlau tsis xeb hlau (muaj zog thiab sib zog), thiab tuaj yeem rub tau kab rov tav. Hnav-resistant thiab siab-resistant roj hmab log ua rau nws yooj yim rau yob ntawm txhua txoj kev nto thiab ua kom lub neej ntev kev pab cuam.
Foldable tsim-Lub foldable practical trolley tau yooj yim folded, qhov loj yog 16.1 × 4.3 × 14.2 ntiv tes (kwv yees li 5.66 kg), uas yooj yim rau muab tso rau hauv lub hnab ev ntawv lossis tes kom tau raws li qhov xav tau tiag tiag. Nws yooj yim dua los nthuav lub trolley txhua lub sijhawm, nyob qhov twg. Foldable handcart tau yooj yim khaws cia hauv qab lub tsheb, phab ntsa thiab chaw nres tsheb.
Lub 8-log lub tawb nqa khoom yog tsim rau kev nce toj ntaiv-lub 8-log tawb txais yuav 360 ° tig lub log pem hauv ntej, uas tuaj yeem tswj tau zoo dua thiab hloov kev coj ua kom du. Daim duab peb sab ua ke lub log hloov kho.
Super load-lub laub siv hluav taws xob no tuaj yeem tiv taus qhov hnyav hnyav dua li lwm lub tsheb yuav khoom. Nws tuaj yeem ua raws li cov khoom hnyav thiab cov khoom loj. Load peev txog 300 phaus
Multifunctional-foldable khw lub laub nrog 8 lub log, tsis tsuas yog haum rau kev thauj mus los ntawm cov khoom noj, cov khoom siv mus pw hav zoov, thiab cov cuab yeej siv. Nws kuj tseem tsim nyog rau lub thawv rau khaub ncaws, lub raj mis dej, khoom siv ua kis las, khoom siv hauv vaj, khoom siv hauv puam thiab khoom siv hauv chav ua noj. Qhov no tuaj yeem siv rau kev thauj mus los, mus ncig, mus ncig, chaw khaws khoom, chaw zaum, thiab ua ib kauj ruam quav.
Daim ntawv thovoffoldable khw lub laub nrog lub log
1.Shopping box, yooj yim siv nyob rau hauv lub tsev loj los yog neeg ua liaj ua teb lub khw, nqa zaub, khoom, thiab lwm yam
2.Stool seat, tuaj yeem so thaum nkees ntawm kev yuav khoom
3.Outdoor: rau kev mus pw hav zoov qus, tsis tsuas yog nqa khoom, tuaj yeem ua raws li lub rooj, lub rooj zaum, ua rau koj lub neej sab nraum zoov yooj yim dua thiab xis nyob.
4.Lub tsheb cia: muab tso rau hauv lub tsheb, tuaj yeem khaws cov khoom sib txawv, ua kom koj lub tsheb huv si thiab zoo.


Universal Log nrog cov xim sib txawv rau kev xaiv



Peb lub Hoobkas
1.Ntau tshaj 20 xyoo dhau los hauv kev lag luam kho vajtse thiab khw muag khoom, muaj peev xwm ntau lawm.
2.Product khoom: Precision txhaj tshuab, stamping tshuab, rivet tshuab, loading testing tshuab, ntsev tsuag plating xeem tshuab, hardness kuaj tshuab.
3.Experienced R& D pab neeg, kws tshaj lij hauv 3D, 2D rendering, qauv thiab cuab yeej.
4.Service tenet:" Nrog tus nqi tsim nyog tshaj plaws thiab cov kev pabcuam zoo meej, muab cov khoom zoo tshaj plaws". Lub tswv yim ua lag luam:" Kev tshaj lij, Kev ncaj ncees, kev ntseeg siab"

Cim npe nrov: foldable khw lub laub nrog lub log, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, pheej yig, nqe, kev muag khoom
Xa kev nug












