Collapsible Folding Trolley Laub
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Collapsible folding trolley lub laub
Txawm hais tias nws yuav mus rau lub khw muag khoom noj, mus rau lub tshuab ntxhua khaub ncaws, lossis tsuas yog nqa koj cov khoom los ntawm taw tes A mus rau taw tes B, lub laub folding trolley yog ib qho ntawm txhua tus neeg nyob hauv nroog muaj kev xyiv fab loj tshaj plaws.
Kev nyiam nyiam los ntawm ntau tus "poj niam lub laub," tsuas yog nqa cov khoom noj khoom haus mus thiab los ntawm lub khw kom paub txog qhov tsim nyog thiab muaj txiaj ntsig ntawm cov laub no. (Yog tias koj puas tau xav zoo li koj txhais caj npab yuav tawg nrog qhov hnyav koj yuav, koj paub qhov kuv hais txog ...)
Khoom Paub meej
| Lub npe | collapsible folding trolley lub laub |
| Qauv | xwm 8067 |
| Muaj peev xwm | 42L |
| Load peev | 70 KG |
| Qhov hnyav ntawm lub laub | 3 KG |
| Basket loj | 30 * 30 * 45cm |
| Qhib loj | 89 * 45 * 39cm |
| Packing loj | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / thawv; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090 pcs |
| Khoom siv | Hlau raj nrog xim txheej |
| Lub log | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |

Nta ntawm collapsible folding trolley lub laub
1. Cov qauv ruaj khov: Peb siv cov hlau zoo thiab ruaj khov, kom lub laub folding no tuaj yeem siv tau ntev thiab nquag.
2. Lub log ruaj khov: 4 lub log tsim ua rau lub laub yooj yim rau kev txav thiab thauj, txuag zog.
3. Folding tsim: Cov khoom siv hauv lub laub ua rau kev thauj mus los thiab khaws cia yooj yim thiab tsis muaj kev txhawj xeeb. Peb tsim lub laub kom foldable thiab tiaj tus, yog li nws tsis siv ntau qhov chaw.
4. Versatility: Lub trolley no tsis yog siv rau kev thauj khoom los ntawm cov khaub ncaws thiab cov khw muag khoom noj xwb, tab sis kuj tseem siv rau cov khoom siv camping thiab cov cuab yeej ua teb. Nws yog dav siv nyob rau hauv cov ntaub ntawv chaw ua hauj lwm, lub thawv rau khaub ncaws, lub raj mis dej, cov khoom siv puam hauv chav ua noj.
Qhov zoo ntawm peb
1. Peb muab kev pabcuam ib kauj ruam, tsim, tsim khoom thiab ntim khoom
2. Sab saum toj zoo, tus nqi sib tw thiab kev pabcuam zoo
3. Kev paub nplua nuj nyob rau hauv Display Shelf Design & Manufacture
4. Cov khoom siv ib puag ncig-phooj ywg, Cov qauv siv tau ntev

Cim npe nrov: collapsible folding trolley laub, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, pheej yig, nqe, kev muag khoom
Xa kev nug










