Granny Cart Rau Khoom Noj
Hauj lwm lawm
Kev tsis
Txuag koj lub dag zog thiab siv lub laub granny rau cov khoom noj kom yob cov khoom hnyav. Lub trolley collapsible muab ceev thiab yooj yim cia chaw rau yuav luag txhua qhov project. Lub laub foldable no yog ua los ntawm lub teeb yuag aluminium alloy thiab tuaj yeem pab koj thauj tag nrho cov khoom hnyav rau lub sijhawm ntev. Lub trolley kov nrog cov npuas dej mos ntawm lub tawb nqa khoom ua rau koj mus ncig yooj yim dua. Lub log tom qab ntawm lub laub yuav khoom tuaj yeem nce tus ntaiv tau yooj yim. Lub tawb nqa khoom no yog qhov tsim nyog rau kev thauj khoom noj, khoom siv, ntxhua khaub ncaws, khoom siv, thiab lwm yam, los pab koj ntau txoj hauv kev. Tom qab koj ua tiav qhov kev yuav khoom, lub laub uas sib tsoo tau tawg thiab yooj yim rau khaws cia hauv koj lub tsev lossis koj lub tsheb.
Product details
| Lub npe | tus me nyuam lub laub rau khoom noj |
| Qauv nab npawb | xwm 8129 |
| Muaj peev xwm | 35L |
| Load peev | 50 KG |
| Qhov loj ntawm pob tawb | 30 * 40 * 31cm |
| Qhib loj | 34 * 59 * 44cm |
| Packing loj | 92 * 39 * 60cm, 7pcs hauv ib lub thawv |
| Thawv | 900pcs hauv 20GP, 2400pcs hauv 40HQ |
| Khoom siv | Aluminium alloy |
| Lub log | 90mm, PP / PVC |

Cov yam ntxwv ntawm cov menyuam yaus lub laub rau khoom noj
• Lub laub me me rau cov khoom noj khoom haus nrog cov ntaiv nce toj yog me me kom yooj yim haum rau hauv qab ntawm lub tsheb lossis hauv kev thauj mus los rau pej xeem. Nws dai ntawm ntau lub laub khw muag khoom thiab yob yooj yim ntawm ntau qhov chaw, nrog rau kev tuav nruj heev rau cov kauj ruam tsis yooj yim.
• Lub tawb nqa khoom folding yog ruaj thiab hnav, hnyav tsuas yog 2.5kg, tab sis tuaj yeem tuav tau txog li 35kg. Qhov zoo tshaj plaws rau kev siv lub laub yuav khoom, lub laub ntxhua khaub ncaws, khoom siv kos duab lossis cov khoom siv tu vaj tse, ua rau nws ua haujlwm thiab ua haujlwm zoo.
• Lub laub me me no yooj yim sib sau ua ke. Nws yog compact, folds tiaj tus rau ib qho yooj yim cia, thiab muaj xws li ib tug handbag, yooj yim siv rau cov neeg laus.
• Lub laub granny yog ruaj thiab yooj yim rau maneuver nrog stair nce lub log nyob tom qab thiab 3 "log nyob rau pem hauv ntej.
• Khoom Specifications ntawm Rolling Utility Cart: Tag nrho qhov loj ntawm lub laub yog 34 * 59 * 44 cm. Qhov tseeb cia pob tawb yog 30 * 40 * 31cm.
Qhov zoo ntawm peb
1. Peb muab kev pabcuam ib kauj ruam, tsim, tsim khoom thiab ntim khoom
2. Sab saum toj zoo, tus nqi sib tw thiab kev pabcuam zoo
3. Kev paub nplua nuj nyob rau hauv Display Shelf Design & Manufacture
4. Cov khoom siv ib puag ncig-phooj ywg, Cov qauv siv tau ntev

Cim npe nrov: granny laub rau khoom noj khoom haus, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, pheej yig, nqe, kev muag khoom
Xa kev nug











