Hauj lwm lawm
Kev tsis
Product details
| Lub npe | stair climber folding khoom noj lub laub |
| Qauv nab npawb | xwm 8130 |
| Muaj peev xwm | 35L |
| Load peev | 50 KG |
| Qhov loj ntawm pob tawb | 30 * 40 * 31cm |
| Qhib loj | 34 * 59 * 44cm |
| Ntim qhov loj | 92 * 39 * 60cm, 7pcs hauv ib lub thawv |
| Thawv | 900pcs hauv 20GP, 2400pcs hauv 40HQ |
| Khoom siv | Aluminium alloy |
| Lub log | 90mm, PP / PVC |

Nta ntawm stair climber folding khoom noj khoom haus lub laub
1. Lub stair climber folding lub laub khoom noj khoom haus ntsuas 30 * 44 * 93cm thaum unfolded, muab qhov chaw tsim nyog rau nqa cov khoom sib txawv thaum mus yuav khoom hauv khw, tsev loj lossis khw muag khoom.
2. Cov qauv ntaiv-nce toj tshwj xeeb: Lub tsheb thauj khoom noj khoom haus tau nruab nrog cov ntaiv-nce lub log tsim los rau kev nce ntaiv. Lub log ua kom nws ua tau zoo nyob rau hauv qhov sib txawv xws li ntaiv, nyom, av nkos, pob zeb, thiab lwm yam. Lub log pem hauv ntej tuaj yeem tig 360 degrees.
3. Superior loj thauj khoom muaj peev xwm: Cov ncej yog ua los ntawm aero aluminium alloy, uas yog xeb-pov thawj thiab ruaj khov, thiab tuaj yeem siv tau ntau xyoo. Nws tuaj yeem tuav cov khoom hnyav thiab loj loj. Kuj tseem muaj txoj hlua rau kev ruaj ntseg cov khoom, thiab koj tuaj yeem xaiv lub hnab rau hauv.
4. Tshem Tawm Dej Lub Hnab: Cov khoom siv hluav taws xob no tuaj nrog lub hnab tshem tawm, cov khoom siv dej tsis zoo ua rau lub hnab ua haujlwm zoo thaum nws los nag lossis daus. Nws khaws koj cov khoom kom qhuav thiab huv si. Koj tuaj yeem tshem nws tawm thiab siv nws tus kheej.
5. Nws yog qhov tsim nyog rau kev lag luam khoom noj txhua hnub, khw muag khoom, ntxhua khaub ncaws lossis nqa khoom txhua hnub. Nws kuj yog qhov tsim nyog rau kev siv lub subway los yog sai sai mus rau lub ces kaum lub khw muag khoom noj, hauv zos deli, bakery los yog khw muag khoom yooj yim.
Peb lub Hoobkas
1. Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. yog ib lub tuam txhab niaj hnub no suav nrog Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. thiab Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., uas muaj kev tshawb fawb ywj pheej thiab kev txhim kho, ywj siab ntau lawm thiab pab pawg muag khoom ywj pheej.
2. Peb muaj daim ntawv pov thawj zoo li ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
3. Cov kws tshaj lij R & D pab pawg, pab pawg muag khoom, pab pawg neeg ua haujlwm nyiam.
4. Kev Lag Luam Ntau Lawm: North America, South America, Europe, Southeast Asia / Mideast, Africa, East Asia (Nyiv / Kaus Lim Qab Teb), Australia, Hauv Tsev
5. Kev lag luam lub tswv yim: "Professional, Integrity, Trustworthy"

Cim npe nrov: stair climber folding khoom noj lub laub, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, pheej yig, nqe, kev muag khoom
Xa kev nug












